قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

۱- پایگاه اینترنتی کتابسرای پدرام تابع مقررات و قوانین حاکم در جمهوری اسلامی ایران می باشد .

۲ – کلیه کسانی که به هر نحو با این کتابسرا در ارتباط هستند موظف به قبول و تایید شرایط و مقررات حاکم بر جامعه بوده و هرگونه عواقب تخطی از آن به عهده خودشان می باشد.

۳- عقاید سیاسی – دینی و اجتماعی  و …  و نیز عضویت در هر گروه و یادسته و حزبی  توسط هریک از کسانی که به هر نحو با این کتابسرا در ارتباط هستند در راستای بند ۱ و ۲ همین اطلاعیه هیچ ارتباطی به کتابسرای پدرام  نداشته و نخواهد داشت.

۴ – هیچ شخص حقیقی  یا حقوقی حق استفاده از امکانات کتابسرای پدرام را در جهت تحقق اهداف خود در زمینه های یاد شده بر خلاف موازین و مقررات حاکم بر جامعه را ندارد. و هر گونه عواقب تخطی از این امر به عهد خودش می باشد.

۵ – کتابسرای پدرام تنها در چهار چوب تعهدات خود نسبت به مشتریان و کاربران اینترنتی طرف حساب خود مسؤل بوده و  تخطی سایر عوامل موجود در چرخه ارتباط  شامل ( شرکت های ارائه دهنده سرویس های اینترنتی  – شرکت های حمل و نقل و جابه جایی کالاها – بانک های طرف حساب – سایت هایی که لینک یا تبلیغاتشان در سایت ما می باشد –  سایت هایی که لینک یا تبلیغات  ما در آنها موجود می باشد – سایت هایی که از تشابه اسمی با ما استفاده می کنند – هکر ها و متخلفین سایبری ) هیچ ارتباطی به این کتابسرا ندارد.

۶ – کتابسرای پدرام هیچ شعبه و فروشگاه حقیقی  یا مجازی به غیر از آنچه در قسمت درباره ما ذکر شده ندارد.

۷ – کلیه اطلاعات شخصی اعضا و خریداران کاملا محرمانه بوده و در اختیار هیچ شخص حقوقی یا حقیقی  قرار نخواهد گرفت (  تنها به حکم مراجع قضایی در اختیار شخص یا اشخاص حقیقی یا حقوقی که در حکم قضایی مشخص شده  قرار خواهد گرفت )

۸ – صحت مشخصات درج شده توسط کاربران در قسمت مشخصات حساب کاربری و یا فرم خرید کالا به عهده کاربر بوده و هر گونه ضرر و زیان ناشی از عدم درج صحیح مشخصات خواسته شده به عهده وی می باشد.

۹- اطلاعات واریز وجه مندرج در همین سایت مورد تایید می باشد و سایر اطلاعات واریز وجه که غیر از آن باشد مورد تایید نیست و هر گونه ضرر و زیان ناشی از عدم استفاده صحیح از این اطلاعات به عهده خود کاربر می باشد.

۱۰ – نقل قول ها از مطالب و مقالات این کتابسرا با ذکر منبع بالامانع می باشد.

۱۱- نقل قول و یا استفاده به هرنحوی از مطالب کتابهای موجود در این پایگاه منوط به شرایط نویسنده مترجم ناشر و یا صاحب آن اثر می باشد.

۱۲- کلیه کتاب های کنکور و کمک درسی موجود در کتابسرا  آخرین چاپ موجود در بازار می باشد و در صورتی که کتابی مربوط به سال های قبل باشد پرسنل کتابسرا به مشتری اطلاع می دهند.

————————