شرایط خرید

قوانین و مقررات :

 ۱- پایگاه اینترنتی کتابسرای پدرام تابع مقررات و قوانین حاکم در جمهوری اسلامی ایران می باشد .

۲ – کلیه کسانی که به هر نحو با این کتابسرا در ارتباط هستند موظف به قبول و تایید شرایط و مقررات حاکم بر جامعه بوده و هرگونه عواقب تخطی از آن به عهده خودشان می باشد.

۳- عقاید سیاسی – دینی و اجتماعی  و …  و نیز عضویت در هر گروه و یادسته و حزبی  توسط هریک از کسانی که به هر نحو با این کتابسرا در ارتباط هستند در راستای بند ۱ و ۲ همین اطلاعیه هیچ ارتباطی به کتابسرای پدرام  نداشته و نخواهد داشت.

۴ – هیچ شخص حقیقی  یا حقوقی حق استفاده از امکانات کتابسرای پدرام را در جهت تحقق اهداف خود در زمینه های یاد شده بر خلاف موازین و مقررات حاکم بر جامعه را ندارد. و هر گونه عواقب تخطی از این امر به عهد خودش می باشد.

۵ – کتابسرای پدرام تنها در چهار چوب تعهدات خود نسبت به مشتریان و کاربران اینترنتی طرف حساب خود مسؤل بوده و  تخطی سایر عوامل موجود در چرخه ارتباط  شامل ( شرکت های ارائه دهنده سرویس های اینترنتی  – شرکت های حمل و نقل و جابه جایی کالاها – بانک های طرف حساب – سایت هایی که لینک یا تبلیغاتشان در سایت ما می باشد –  سایت هایی که لینک یا تبلیغات  ما در آنها موجود می باشد – سایت هایی که از تشابه اسمی با ما استفاده می کنند – هکر ها و متخلفین سایبری ) هیچ ارتباطی به این کتابسرا ندارد.

۶ – کتابسرای پدرام هیچ شعبه و فروشگاه حقیقی  یا مجازی به غیر از آنچه در قسمت درباره ما ذکر شده ندارد.

۷ – کلیه اطلاعات شخصی اعضا و خریداران کاملا محرمانه بوده و در اختیار هیچ شخص حقوقی یا حقیقی  قرار نخواهد گرفت (  تنها به حکم مراجع قضایی در اختیار شخص یا اشخاص حقیقی یا حقوقی که در حکم قضایی مشخص شده  قرار خواهد گرفت )

۸ – صحت مشخصات درج شده توسط کاربران در قسمت مشخصات حساب کاربری و یا فرم خرید کالا به عهده کاربر بوده و هر گونه ضرر و زیان ناشی از عدم درج صحیح مشخصات خواسته شده به عهده وی می باشد.

۹- اطلاعات واریز وجه مندرج در همین سایت مورد تایید می باشد و سایر اطلاعات واریز وجه که غیر از آن باشد مورد تایید نیست و هر گونه ضرر و زیان ناشی از عدم استفاده صحیح از این اطلاعات به عهده خود کاربر می باشد.

۱۰ – نقل قول ها از مطالب و مقالات این کتابسرا با ذکر منبع بالامانع می باشد.

۱۱- نقل قول و یا استفاده به هرنحوی از مطالب کتابهای موجود در این پایگاه منوط به شرایط نویسنده مترجم ناشر و یا صاحب آن اثر می باشد.

۱۲- کلیه کتاب های کنکور و کمک درسی موجود در کتابسرا  آخرین چاپ موجود در بازار می باشد و در صورتی که کتابی مربوط به سال های قبل باشد پرسنل کتابسرا به مشتری اطلاع می دهند.

——————————————-

مالیات و هزینه های ارسال :

  ۱-  با توجه به نوع کالای عرضه شده در این پایگاه اینترنتی که کتاب می باشد و نیز معافیت کتاب از مالیات بر ارزش افزوده، مبلغ مالیات بر ارزش  افزوده در کلیه فاکتور های صادره توسط این پایگاه صفر می باشد و هیج وجهی تحت این عنوان از مشتریان دریافت نمی گردد.

۲- قیمت کالا های عرضه شده در این پایگاه دقیقا قیمت درج شده بر روی آنها توسط تولید کننده یا ناشر می باشد (قیمت پشت جلد).

۳- هزینه ارسال سفارشات به غیر از موارد خاص که توسط کتابسرا اعلام می شود به عهده خریدار می باشد.

۴-  هزینه ارسال هر سفارش طبق فرمول فعلی پست پیشتاز  و پست سفارشی به صورت خودکار محاسبه گشته و به فاکتور اضافه می گردد و امکان دارد از آنچه توسط شرکت پست اخذ می شود بیشتر یا کمتر باشد بدین خاطر خریدار متعهد می شود کل هزینه واقعی اخذ شده توسط شرکت پست را در اولین فرصت تسویه نماید. همچنیین کتابسرا متعهد می گردد در مواردی که مبلغ هزینه ارسال دریافتی از خریدار بیشتر از مبلغ هزینه واقعی باشد مازاد هزینه را به وی مسترد سازد.

۵-  با توجه به تسویه حساب کامل مشتری قبل از ارسال سفارش، نیاز به پرداخت هیچ وجه دیگری به مامور تحویل دهنده سفارش نمی باشد.

———————————————————-

مدت زمان اعتبار قیمت ها :

 – با توجه به درج قیمت هر کالا بر روی آن (توسط ناشر) تا زمانی که آن کالا در کتابسرا موجود باشد قیمت آن معتبر بوده و تغییری نخواهد کرد.

– لازم به ذکر است در صورت تغییر قیمت کتاب توسط ناشر در زمان  تجدید چاپ  اگر کتاب مذکور با قیمت قبل موجود باشد کتاب جدید بعنوان یک کالای جدید با قیمت جدید و کتاب قبلی بدون تغییر قیمت عرضه می شود.

——————————————————

خدمات پس از فروش :

 با توجه به نوع کالاهای عرضه شده در کتابسرای پدرام که عموما کتاب می باشد خدمات پس از فروشی به کتاب ها تعلق نمی گیرد. و کتابسرای پدرام تنها در قبال موارد عنوان شده در همین صفحه متعهد می باشد.

در خصوص محصولاتی که تولید کننده آنها خدمات پس از فروشی برای محصول در نظر گرفته باشد کتابسرای پدرام تنها در خصوص اطلاع رسانی این خدمات به مشتری متعهد بوده و درقبال انجام و یا عدم  انجام تعهدات تولید کنندگان هیچ مسئولیتی ندارد.

ذکر این این نکته لازم است که کتابسرای پدرام متعهد به تحویل و ارسال محصولات طبق درخواست و فاکتور مشتری بوده و در صورت وجود هر یک از شرایط مندرج در صفحه ی شرایط و روند بازگشت کالا و وجه پایبند به تعهدات خویش و دفاع از حقوق مشتریان می باشد.

—————————————————–

اطلاعات تحویل سفارشات :

– ثبت سفارش خرید توسط شما .  راهنمای سایت

– بررسی سفارش رسیده توسط  پرسنل واحد سفارشات اینترنتی کتابسرای پدرام و تغییر وضعیت سفارش از حالت معلق به سایر وضعیت ها و اطلاع رسانی به مشتری از طریق ارسال ایمیل .

– سفارشاتی که از روش پرداخت درگاه بانک ملت تسویه می شوند پس از ثبت در وضعیت (معلق – تسویه شده) قرار می گیرند. اینگونه سفارشات پس از بررسی در صورتی که مشکلی نداشته باشند آماده به ارسال می شوند.

– سفارشاتی که از روشی به غیر از پرداخت از درگاه بانک ثبت شود در وضعیت (معلق) قرار می گیرند. اینگونه سفارشات پس از بررسی در صورتی که مشکلی نداشته باشند به وضعیت ( در انتظار تسویه حساب ) تغییر داده می شود و مشتری بایستی ظرف ۷۲ ساعت نسبت به تسویه حساب آنها اقدام نماید . سفارشاتی که در این ۷۲ ساعت تسویه شود آماده به ارسال و مابقی انصرافی تلقی می گردد.

– از واریز هرگونه وجه به حساب های غیر از حساب های عنوان شده در قسمت اطلاعات واریز وجه  جدا خودداری فرمایید.

– سفارشات آماده به ارسال هر روز صبح در ایام غیر تعطیل قبل از ساعت ۱۲ تحویل شرکت پست می گردد. و وضعیت سفارش به حالت (ارسال شده )تغییر پیدا می کند.

– بدلیل تسویه کامل توسط مشتری نبایستی هیچگونه وجی به مامور تحویل دهنده پرداخت گردد.

——————————–

 شرایط مرجوع کالا:

۱- خریداران محترم بایستی در زمان انتخاب کالا ها دقت لازم را داشته باشند زیرا سفارشات دقیقا طبق درخواست ایشان و پس از تایید آنها  برایش ارسال می گردد، بدیهی است پس از ارسال سفارش امکان تعویض یا برگشت کالا وجود نخواهد داشت. به غیر از موارد اشکالات چاپی مانند : ناقص بودن صفحات، سفید بودن صفحات، به هم ریختگی ترتیب صفحات و موارد مشابه.

۲-  پرسنل واحد فروش اینترنتی کتابسرای پدرام تمام سعی خود را می نمایند تا کتابها طبق سفارش مشتری و بدون هرگونه اشکال چاپی برای ایشان ارسال شود با این وجود خریداران محترم نیز بایستی بلافاصه پس از تحویل، سفارش را از دو حیث زیر مورد برسی قرار دهند :

الف) مطابقت با سفارش درخواستی خود.

ب)  نداشتن اشکالات چاپی.

۳- درصورت مشاهده هر یک از موارد فوق در سفارش تحویل شده خریدار محترم بایستی در اولین فرصت ( پس از هماهنگی تلفنی با کتابسرای پدرام ) از طریق صفحه ی بازگشت  بدون آنکه درون کتابها نوشته یا های لایت شده باشد و یا منگنه یا فنر شده باشد  آنها را مرجوع نماید. تا کتابسرا به هزینه خود یک بار دیگر سفارش سالم را برای خریدار ارسال نماید.

—————————-

شرایط بازگشت وجه:

 کتابسرای پدرام در دو مورد متعهد می گردد وجه واریزی مشتری را در اسرع وقت به وی عودت نماید.:

۱- در صورتیکه به هر دلیلی قادر به تامین و ارسال سفارشات تسویه شده نباشد.

۲- در صورتیکه مشتری پس از تسویه حساب تا قبل از ارسال سفارش انصراف خود را به صورت تلفنی به کتابسرای پدرام اعلام نموده باشد.

**** پس از ارسال سفارش امکان بازگشت وجه وجود ندارد****